logo
Merhabalar, siz degerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Mobil Reklam

Profosyonel Optimizasyon

E-Ticaret Sitesi

Sosyal Medya Yönetimi

Seo & Analiz Hizmetleri

İletişim Bilgilerimiz
Aşağıda vermiş oldugumuz adres ve iletişim numaramız günceldir.

+90 530 093 93 54

info@ycmedya.net

İbrahimli Bulvarı Namık Kemal Caddesi 92893 Sokak No : 29/B

Top

Site İçi SEO Analizi

Profosyonel Reklam Seo Optimizasyon E-Ticaret Sitesi Sosyal Medya Yönetimi Digital Bir Çagda Beraber İlerleyip Beraber Kazancınızı Arttıralım.
q
Site Dışı SEO Analizi

Teknik kısımından sonraki aşama site dışı SEO olarak bilinmektedir, sitenizin sosyal medya ağlarındaki konumunu ve Alexa puanlamasını öğrenebilirsiniz.

q
Site İçi SEO Analizi

Site içi SEO kullanıcılara ve arama motorlarına etkisi büyük olmasından dolayı yazılımsal ve tasarımsal açıdan iki bölüme ayrılmaktadır. SEO kriterlerini hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

q
Anahtar Kelime ve İçerik Analizi

Sayfa içeriğinin kullanıcılar ve arama motoru açısından uyumlu olabilmesi için anahtar kelime oranı ve içerik oranı hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

q
Performans Analizi

Sitenizin açılış hızını ve iç dosyalarının boyutlarını öğrenerek revize edebilirsiniz. Bu sayede sitenizin performansına katkı sağlamış olabilirsiniz. Sitenizin hızlı açılması istiyorsanız ilk önce performansını ölçerek başlayabilirsiniz.

SEO ANALİZİ

bir web sitesi sahibinin popüler arama motorlarındaki sıralamasını nasıl geliştirebileceğini gösteren bir rapordur.

Analiz Et

SEO Analizi Nasıl Yapılır?

SEO analizi site içi ve site dışı olmak üzere iki ana kritere ayrılır.</p> <p>Site içi; siteniz URL, title, description, heading etiketleri, canonical, breadcrumb gibi kısımları incelenerek mevcut hatalı durumlarda önerilerlde bulunulur.<br /> Site dışı ise; backlink profili incelenir, alakasız ve zararlı backlinkler engellenir doğru backlinklerin sayısının arttırılması için gerekli çalışmalar yapılır.

Seo Rakip Analizi Nasıl Yapılır?

Hali hazırda rakiplerinizi bilmiyorsanız öncelikle siteniz için ``anahtar kelime araştırması`` yapılması gerekecek.<br /> Anahtar kelimelerinizi tespit ettikten sonra arama sonuçlarında sizden daha iyi konumla olan web sitelerini rakip olarak alabiliriz.<br /> Ardından rakiplerinizi, belli kriterler üzerinden analiz etmeniz gerekmektedir. (Çektiği trafik, sıralama, domain otoritesi, gelen ve dahili bağlantılar, sosyal medya, site hızı vs)<br /> Çıkartmış olduğunuz verilere göre kendi sitenizle rakibinizi karşılaştırarak kendinize bir yol haritası çıkarabilirsiniz.

Seo Analiz Aracı Nasıl Çalışır?

SEO analiz araçları, web sitelerinin arama motorunda yüksek konumlara yerleşebilmek için var olan hatalarınızı bulmaya çalışmaktadır. Backlinkler ve anahtar kelimeler hakkında bilgi sağlamanın yanı sıra, arama sonuçlarında rakiplerinizle var olan rekabetinizle ilgili bilgileri de sizlere sunmaktadır.

SEO ile Dijital Potansiyelinizi Keşfetmek İster Misiniz?
Bizimle İleşime Geçin.